Konkurs „Szlakiem Miedzi – 60 lat Miedziowego Odkrywcy, Giganta, Wizjonera”

Konkurs „Szlakiem Miedzi – 60 lat Miedziowego Odkrywcy, Giganta, Wizjonera”

Weź udział w konkursie „Szlakiem Miedzi – 60 lat Miedziowego Odkrywcy, Giganta, Wizjonera” i podróżuj z aplikacją naMIEDZI! Wybierz się na trasę #SzlakiemMiedzi, odkrywaj ciekawostki z miedziowego świata i wygraj niepowtarzalne nagrody z okazji jubileuszu 60-lecia KGHM Polska Miedź S.A.

Aby wziąć udział w Konkursie należy w czasie trwania konkursu, tj. w okresie 15 czerwca – 5 lipca 2021:

  • odpowiedzieć na wszystkie 18 pytań konkursowych opublikowanych w aplikacji „naMIEDZI” w zakładce „Aktualności”, na podstawie informacji zebranych w poszczególnych punktach trasy „Szlakiem Miedzi”,
  • odczytać hasło konkursowe, które tworzyć będą pojedyncze słowa zapisane przy informacjach znajdujących się przy poszczególnych punktach trasy; przy każdym słowie będzie znajdował się jego numer w Haśle Konkursowym,
  • wysłać odpowiedzi na wszystkie 18 pytań konkursowych wraz z Hasłem Konkursowym na następujący adres e-mail Organizatora: namiedzi@kghm.com wskazując przy tym swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz załączyć następujące oświadczenie:

„Akceptuję regulamin Konkursu „Szlakiem Miedzi – 60 lat Miedziowego Odkrywcy, Giganta, Wizjonera” organizowanego przez KGHM Polska Miedź S.A., w tym zapoznałam/-em się z informacjami jak KGHM Polska Miedź S.A. przetwarza moje dane osobowe”.

Konkurs będzie organizowany w dniach 15 czerwca – 5 lipca 2021 roku na terenie miasta Lubin. Planowane są również dwie kolejne edycje  konkursu: legnicka i głogowska.

Organizatorem konkursu jest KGHM Polska Miedź S.A.

Więcej informacji na temat zasad przebiegu Konkursu znajdziesz w Regulaminie [PDF].